Dachy


Firma Querc zajmuje się wyspecjalizowaną produkcją gontu drewnianego. Pragniemy podkreślić, że materiał jakim jest drewno stało się naszą fascynacją, którą realizujemy ku zadowoleniu Klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu kompleksowe rozwiązania na dachy proponując również usługi projektowania i wykonawstwa.

Główny profil działalności sprowadza się również do efektownej promocji nowoczesnej architektury ukazującej czystość form i rozwiązań. Dachy, które powstają z wykorzystaniem gontu drewnianego wyglądają niezwykle spektakularnie. W przypadku dodatkowych pytań czy też wątpliwości o dachy i materiały z jakich mogą zostać wykonane chętnie służymy wyczerpującymi odpowiedziami oraz fachową pomocą.

Proponujemy jeden z najbardziej naturalnych materiałów budowlanych nie mającego negatywnego wpływu na człowieka i środowisko naturalne. Jesteśmy przekonani, że każdy kto ceni piękno i harmonię będzie pod wrażeniem tego, w jaki sposób prezentują się drewniane dachy.

Oczywistym faktem jest, że walory estetyczne odgrywają istotne znaczenie, co zostało potwierdzone licznymi, udanymi realizacjami. Nasze gonty drewniane cechują się długą żywotnością na zmienne warunki warunki atmosferyczne i posiadają zróżnicowaną fakturę, przez co mogą Państwo zdecydować się na doskonały wariant według określonych wymagań.

Perfekcyjnie i solidnie wykonane dachy dostarczą wielu satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty za pośrednictwem strony serwisu.

Czytaj więcej o: Pokrycia dachowe | Gont drewniany